| مادة | سبائك الألومنيوم |
|---|---|
| مقاس | كما يتطلب |
| شكل | كما يتطلب |
| تسخين الحقن | الماء والكهرباء |
| مادة الحقن | الينويمس أو النحاس |
| تفاصيل التغليف | أقفاص خشبية |
|---|---|
| وقت التسليم | 7-10 أيام |
| شروط الدفع | T / T , L / C. |
| القدرة على العرض | 10 أزواج في الأسبوع |
| مكان المنشأ | الصين ، بكين |
| Type | Filling Equipment |
|---|---|
| Application | Liquid,Capsule |
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
| Material | 304/316L Stainless Steel |
| Production capacity | 15kg/h |
| power consumption | 1.5kw |
|---|---|
| POWER SUPPLY | 380V/50Hz or 220V/60Hz |
| mold | no mold |
| Size | 3-6mms |
| Capacity | 22000 balls per hour |
| مادة | SS316 |
|---|---|
| شهادة | م |
| معيار | سي، ISO9001 |
| خدمة | Technion Avaliable |
| صيغة الخدمة | قابل للتجول |
| POWER SUPPLY | 380V/220V |
|---|---|
| power consumption | 1.5kw |
| mold | no mold |
| Service | Technion avaliable |
| Certificate | ISO9001 |
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
|---|---|
| Weight | 1800 kg |
| Warranty | 1 Year |
| Material | 304/316L Stainless Steel |
| Condition | New |
| مادة | SS316 |
|---|---|
| تطبيق | آلة التغليف |
| شهادة | م |
| يقود | phnumatric |
| حجم لفة القالب | متنوع |
| Material | SS316 |
|---|---|
| Application | encapsulation Machine |
| Certificate | CE |
| Drive | Phnumatric |
| Die Roll size | Various |
| POWER SUPPLY | 380V/220V |
|---|---|
| power consumption | 1.5kw |
| mold | no mold |
| Service | Technion avaliable |
| Certificate | ISO9001 |