| Application | softgel manufacturing |
|---|---|
| Type | softgel encapsulation |
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
| Material | Stainless Steel316 |
| Product name | Small Automatic Micro Fish Oil Paintball Softgel Encapsulation Machine |
| تفاصيل التغليف | أقفاص خشبية |
|---|---|
| وقت التسليم | 60 يوما |
| شروط الدفع | T / T , L / C. |
| القدرة على العرض | 6 مجموعة / مجموعات في السنة |
| مكان المنشأ | الصين ، بكين |
| Application | softgel manufacturing |
|---|---|
| Type | softgel encapsulation |
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
| Material | Stainless Steel316 |
| Product name | Small Automatic Micro Fish Oil Paintball Softgel Encapsulation Machine |
| مادة | SS304/316 |
|---|---|
| مقاس | 3-8mms |
| سعة | 8 كرات في الثانية |
| الاسم | كرات 3 مم في الثانية 2-8 مم حجم سلس آلة كبسولة الجيلاتين الناعمة |
| تفاصيل التغليف | أقفاص خشبية |
| Type | Filling Machine |
|---|---|
| Application | Medical |
| Automatic grade | Automatic |
| Condition | New |
| Packaging type | Capsule |
| استهلاك الطاقة | 1.5 كيلو واط |
|---|---|
| مزود الطاقة | 380V/50Hz |
| قالب | لا قالب |
| تطبيق | كبسولة |
| يكتب | آلة التغليف |
| Shaping mode | Die Casting |
|---|---|
| Mould base | bottom inject |
| Runner | 0-5rpm |
| Cavity | 2-72 cavity |
| Design software | Solidworks |
| استهلاك الطاقة | 1.5 كيلو واط |
|---|---|
| مزود الطاقة | 380V/50Hz |
| قالب | لا قالب |
| سعة | 8-12ball/ساعة |
| كهرباء | ماركة مشهورة |
| Material | AL or Cu |
|---|---|
| Size | 4,6,8,10,12 inch |
| Shipment | Fedex and DHL |
| Manufacture | CNC center |
| time | 3-5days |
| مادة | al أو cu |
|---|---|
| مقاس | 4،6،8،10،12 بوصة |
| شحنة | FedEx و DHL |
| تصنيع | مركز CNC |
| الوقت | 3-5days |