| Material | SS304/316 |
|---|---|
| size | 100-1500L |
| electric contric | Avaliable |
| electric | Seimens |
| Water Jacket | Avaliable |
| MATERIAL | FOOD GRADE PLASTIC |
|---|---|
| Size | 780*495*55mm |
| Stackable | Yes |
| Hole | 4mm |
| color | colorful |
| Material | SS304/316 |
|---|---|
| vaccum | Avaliable |
| Water Jacket | Avaliable |
| size | 100-1500L |
| electric contric | Avaliable |
| Material | SS316 |
|---|---|
| Size Dia | 900 |
| Size Length | 1010 |
| Control | PLC |
| Brand | Kunyou |
| تفاصيل التغليف | أقفاص خشبية |
|---|---|
| وقت التسليم | 7-10 أيام |
| شروط الدفع | T / T , L / C. |
| القدرة على العرض | 10 أزواج في الأسبوع |
| مكان المنشأ | الصين ، بكين |
| مادة | آل |
|---|---|
| Matrial2 | النحاس |
| وتد | تسخين المياه وتسخين الكهرباء |
| كنج2 | (ال) لكرة البينتبول |
| مادة الإسفين | النحاس |
| Material | SS316/304 |
|---|---|
| power | 1.5kw |
| Size | 282*526 |
| Warrantee | 1 year |
| Hole | 4-8mm |
| Shaping mode | Die Casting |
|---|---|
| Product material | Aluminium |
| Product | suitable for making Capsule |
| Mould life | 250000-300000shots |
| Runner | 0-5rpm |
| Material | SUS304/316 |
|---|---|
| Color | Silver |
| After-sales service provided | Video technical support |
| Application | for Soft Gelatin Encapsulation machine |
| Capacity | 50-10000L |
| matrial | ص |
|---|---|
| مقاس | 780*495*55mm |
| فتحة | 4mm |
| كومة | قابل للتجول |
| تدفق الهواء | أسفل وجانب |