| Application | Capsule,Liquid,softgel |
|---|---|
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas,Overseas third-party support available |
| Capacity | 15000-21000grain/hour |
| Material | 304/316L Stainless Steel |
| إصدار الشهادات | ISO CE |
| Material | SS316L |
|---|---|
| Electric | 220V/380/415V |
| capacity | Small and R&D |
| Usage | Paintball&capsule |
| Service | Technion avaliable |
| التطبيق | إنتاج كرات الطلاء |
|---|---|
| خدمة ما بعد البيع | المهندسون المتوفرون لخدمة الآلات في الخارج |
| المواد | SUS304 |
| اسم المنتج | آلة تغليف الكبسولات الطرية |
| القوة | 16.5 كيلو واط |
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
|---|---|
| Product name | High Platform Rapid Pharmaceutical wet mixing granulator machine |
| Warranty | 12 months |
| Material | 304/316L Stainless Steel |
| Production capacity | 15kg/time |
| طلب | طبي |
|---|---|
| يكتب | آلة ملء |
| حالة | جديد |
| الجهد االكهربى | 220V/380V |
| نوع مدفوع | كهربائي |
| Application | Capsule,paintball |
|---|---|
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
| إصدار الشهادات | ISO CE |
| Name | softgel encapsulation machine |
| Warranty | 1 Year |
| طلب | إنتاج كرات الطلاء، الجيلاتين الناعم لكرات الطلاء |
|---|---|
| يكتب | خط إنتاج كرات الطلاء |
| خدمة ما بعد البيع المقدمة | المهندسين المتاحة لخدمة الآلات في الخارج |
| ضمان | 1 سنة |
| اسم المنتج | آلة تغليف زيت السمك الصغير الأوتوماتيكي الصغير |
| Material | SS316 |
|---|---|
| Hopper | 3 layer with stir |
| Die Roll | Starch Die Roll |
| Pump | Starch Pump |
| Capacity | 5000-20000 capsule per hour |
| Material | SS316 |
|---|---|
| Size | 6 inch |
| Capacity | 44000 capsule /H |
| Design | Classic Design |
| Control | PLC+Touch Screen |
| Type | Paintball Production Line |
|---|---|
| Application | paintball |
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
| Capacity | 15000-21000grain/hour |
| Product name | Small Automatic Micro Fish Oil Paintball Softgel Encapsulation Machine |