| Application | Capsule,Liquid,encapsulating |
|---|---|
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
| Warranty | 1 Year |
| Capacity | 4 inch die roll or 8 inch die roll |
| Material | Stainless Steel |
| طلب | كبسولة، سائل، مغلف |
|---|---|
| خدمة ما بعد البيع المقدمة | المهندسين المتاحة لخدمة الآلات في الخارج |
| ضمان | 1 سنة |
| سعة | لفة قالب 4 بوصة أو لفة قالب 8 بوصة |
| مادة | الفولاذ المقاوم للصدأ |
| يكتب | معدات ملء |
|---|---|
| حالة | جديد |
| وزن | 900 كجم |
| الجهد االكهربى | 220 فولت/380 فولت |
| الصف التلقائي | تلقائي |
| Material | Starch/Gelatin |
|---|---|
| Size | R&D |
| Brand | Kunyou |
| Electric | 220V/380V |
| Usage | oil/Paste |
| Application | medicine filling machine |
|---|---|
| Material | SS304/SS316 Stainless steel |
| Usage | packing machine for nurishment |
| Type | Automatic |
| Item | pharmaceutical filling machine |
| مادة | كوبر |
|---|---|
| مقاس | 4.6.8.10 بوصة |
| جهاز | آلة التغليف |
| أجزاء | بدء المضخة |
| سمك السمك | قابل للتجول |
| Type | Encapsulation Machine |
|---|---|
| Application | Capsule |
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
| Warranty | 12 Months |
| Voltage | three-phase380v,AC220V 50HZ |
| Material | Starch/Gelatin |
|---|---|
| Size | R&D |
| Brand | Kunyou |
| Electric | 220V/380V |
| Usage | oil/Paste |
| Application | Painball production line |
|---|---|
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
| Warranty | More than 5 Years |
| Capacity | 15000-18000 capsules/h(8# Oval |
| Name | softgel encapsulation machine |
| وضع التشكيل | يموت الصب |
|---|---|
| مادة المنتج | الألومنيوم |
| المنتج | مناسبة لصنع كبسولة |
| قاعدة العفن | تخصيص |
| تجويف | متعدد |