| Application | softgel manufacturing |
|---|---|
| Type | softgel encapsulation |
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
| Warranty | 1 Year |
| Dimension | 1208*2450mm |
| Application | softgel manufacturing |
|---|---|
| Type | softgel encapsulation |
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
| Warranty | 1 Year |
| Dimension | 1208*2450mm |
| التطبيق | كبسولة |
|---|---|
| يكتب | آلة التغليف |
| اسم | آلة كبسولة هلام ناعمة |
| ضمان | 1 سنة |
| سعة | لفة قالب 4 بوصة أو لفة قالب 8 بوصة |
| Application | softgel manufacturing |
|---|---|
| Type | softgel encapsulation |
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
| Warranty | 1 Year |
| Dimension | 1208*2450mm |
| matrial | مادة الخضروات |
|---|---|
| منطقة | 200-500M3 |
| كهربائي | كشرط |
| يتحكم | أنتوماتيك |
| مادة | SS316 |
| Application | softgel manufacturing |
|---|---|
| Type | softgel encapsulation |
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
| Warranty | 1 Year |
| Dimension | 1208*2450mm |
| Application | Liquid |
|---|---|
| Type | softgel encapsulation |
| Capacity | 15000-18000 capsules/h(8# Oval |
| Name | Capsule Softgel Machine |
| Material | Stainless Steel |
| Application | Liquid |
|---|---|
| Type | softgel encapsulation |
| Capacity | 15000-18000 capsules/h(8# Oval |
| Name | Capsule Softgel Machine |
| Material | Stainless Steel |
| التطبيق | كبسولة |
|---|---|
| يكتب | آلة التغليف |
| اسم | آلة كبسولة هلام ناعمة |
| ضمان | 1 سنة |
| سعة | لفة قالب 4 بوصة أو لفة قالب 8 بوصة |
| مادة | ب / عبس |
|---|---|
| سلامة | درجة الغذاء |
| مقاس | 758*608*40mm |
| اسم | PP ABS مسطح قاع PPE CE 5 سم تجفيف البلاستيك لتجفيف الكبسولة |
| ارتفاع | 6 مم |