| مادة | SS316 |
|---|---|
| مقاس | 1250*900*1500 |
| الوجبات | تجفيف البولندي |
| طلب مخصص | يقبل |
| ميزة | 100 ٪ المواد الغذائية |
| مادة | SS316 |
|---|---|
| مقاس | 1250*900*1500 |
| الوجبات | تجفيف البولندي |
| طلب مخصص | يقبل |
| ميزة | 100 ٪ المواد الغذائية |
| Material | SS316 |
|---|---|
| Motor | 1 |
| Cpacity | 15kg each |
| Size | 3m |
| Market Date | 2010 |
| Material | SS316L |
|---|---|
| Capacity | 22800-100,000/H |
| Size | 730*1010 |
| Outlet material | PP |
| capacity | 35-50kg |
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
|---|---|
| Capacity | 100,000/h |
| Material | 304/316L Stainless Steel |
| Product name | Softgel Encapsulation CAPSULE |
| إصدار الشهادات | ISO CE |
| Material | SS304 |
|---|---|
| Size | 285*260cm |
| shaft | Hollow |
| capacity | 15-20kg/basket |
| net | 2-8mm |
| يكتب | معدات التجفيف بالفراغ |
|---|---|
| ضمان | 1 سنة |
| إصدار الشهادات | ISO CE |
| حالة | جديد |
| وظيفة | تجفيف |
| Material | SS316 |
|---|---|
| Motor | 1 |
| Cpacity | 50kg each |
| Size | 1m each |
| Market Date | 2010 |
| Application | softgel manufacturing |
|---|---|
| Type | softgel encapsulation |
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
| Warranty | 1 Year |
| Capacity | 15000-18000 capsules/h(8# Oval |
| تطبيق | تصنيع الكبسولات الطرية |
|---|---|
| يكتب | تغليف الكبسولات الطرية |
| خدمة ما بعد البيع المقدمة | المهندسين المتاحة لخدمة الآلات في الخارج |
| ضمان | 1 سنة |
| سعة | 15000-18000 كبسولة / ساعة (8 # شكل بيضاوي |